„Co wolisz? 200 pobudzających wyobraźnię pytań, szalonych wyborów i przekomicznych sytuacji” – Riddleland

Riddleland (z ang. riddle – zagadka) to wydawnictwo założone przez mamę i tatę po to, aby znaleźć odpowiedź na pytanie „Jak wychodzi nam to całe rodzicielstwo”. I jak  się okazało, brzmi ona po prostu: „Jesteśmy rodzicami, więc… nie mamy pojęcia”. I każda rodzina ma na to inna receptę, której podstawą jest miłość i szacunek dla drugiej osoby.
Riddleland z ogromną pasją tworzy zabawne i innowacyjne książeczki, pomagające dzieciom m.in. rozwijać wyobraźnię a przede wszystkim czerpać radość ze spędzania czasu z rodzicami i przyjaciółmi.

Nadchodzą wakacje i zawsze warto mieć ze sobą coś na „złą pogodę”, która zazwyczaj przydarza się częściej niżbyśmy chcieli. Ale co oprócz kart i ulubionej (zgranej) planszówki? Na pewno tę książkę taka jak ta, która okazała się być totalnym zaskoczeniem. Już przetestowana i sprawdzona przez moje dzieci, które integrowały się za jej pomocą po powrocie do szkoły…

„Co wolisz? Świetna zabawa dla całej rodziny” – wygląda na wymyśloną z nudów, bo z nudów właśnie często rodzą się najlepsze pomysły. Mimo, że tytuł polecany jest dzieciom 4 – 12 l, to cała rodzina doskonale się będzie bawić, bo jest to gra dla każdego – nie wymaga specjalnej wiedzy z jakiejś dziedziny itd.
Największą jej zaletą jest moim zdaniem fakt, że pozwala nam lepiej poznać się nawzajem, a to jest wszak bezcenne.

A po zabawach z tą książką, więcej niż pewne, że sami zaczniecie wymyślać kolejne pytania, bo wystarczy tylko zacząć 😉

Wyd Insignis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *